تبلیغات
سلام

سلام

اسم من تو اين وبلاگ سماست. بالاخره من هم تصميم گرفتم که بيام به اين دنياي مجازي. تولدم مبارک!

 

فعلاٌ فقط همين رو بگم که اسم اين وبلاگ رو از يک کتاب گرفتم. سفر به کعبه جانان (در سه جلد) و انگيزه اصلي من هم از اومدن به اينجا، همين کتاب‌ها بوده ...  راستش دوست داشتم اثري رو که مطالب اين سري کتاب‌ها رو زندگي من و همسرم داشته رو با شما هم در ميون بگذارم.

 

البته گفتم که اين انگيزه اصلي بوده، ولي به اين معني نيست که اينجا فقط مي‌خوام در اين باره حرف بزنم. هنوز مطمئن نيستم که با چه نوع نوشتاري راحت‌تر ارتباط بر قرار خواهم کرد. ولي مطمئناً از اتفاقات، نظرات و تحليل‌هاي اجتماعي و سياسي!! خودم هم اينجا خواهم نوشت. مثل يه جور دفتر خاطرات ...

اين رو هم بگم که اين‌سما خانوم (نويسنده اين وبلاگ) هيچ ربطي به اون سايت اصلي نداره (اين رو برا اين مي‌گم که نظرات شخصي، اشتباهات و زشتي‌هاي اينجا رو به صاحبان اون سايت مربوط ندونين).

 

خوب. در مورد خودم هم اينکه ۲۷ سالمه. با همسرم (که اينجا به اسم صفا صداش مي‌کنم) تو تهران زندگي مي‌کنم. هر دو مون اصالتاً شهرستاني هستيم (دو جاي مختلف با ۲۴ ساعت فاصله!!)، هر دو فوق ليسانس فني (دو رشته مختلف، دو دانشگاه از دو شهر مختلف!) داريم و در دو جاي مختلف کار مي‌کنيم.

خوب من خيلي تازه واردم و الفباي وبلاگ نويسي رو بلد نيستم. برا همين هم از راهنمايي‌ها و نظرات شما استقبال مي‌کنم.

به اميد اينکه اينجا بتونم حرف‌هاي دلم رو بهتر بشنوم! به اميد بهتر شدن .... به اميد اينکه ثبت‌هايي که اينجا مي‌شه باعث عمل‌هاي بيشتري بشه در من ...

 

و با توکل به حضرت دوست

 

برگشت به وبلاگ