تبلیغات
مرا عهدیست با جانان ... - تولد

تولد [عمومی , ]     یکشنبه 13 آذر 1384

سلام

اسم من تو این وبلاگ سماست. بالاخره من هم تصمیم گرفتم که بیام به این دنیای مجازی. تولدم مبارک!

فعلاٌ فقط همین رو بگم که اسم این وبلاگ رو از یک کتاب گرفتم. سفر به کعبه جانان (در سه جلد) و انگیزه اصلی من هم از اومدن به اینجا، همین کتاب‌ها بوده ...  راستش دوست داشتم اثری رو که مطالب این سری کتاب‌ها رو زندگی من و همسرم داشته رو با شما هم در میون بگذارم.

البته گفتم که این انگیزه اصلی بوده، ولی به این معنی نیست که اینجا فقط می‌خوام در این باره حرف بزنم. هنوز مطمئن نیستم که با چه نوع نوشتاری راحت‌تر ارتباط بر قرار خواهم کرد. ولی مطمئناً از اتفاقات، نظرات و تحلیل‌های اجتماعی و سیاسی!! خودم هم اینجا خواهم نوشت. مثل یه جور دفتر خاطرات ...

این رو هم بگم که این‌سما خانوم (نویسنده این وبلاگ) هیچ ربطی به اون سایت اصلی نداره (این رو برا این می‌گم که نظرات شخصی، اشتباهات و زشتی‌های اینجا رو به صاحبان اون سایت مربوط ندونین).

خوب. در مورد خودم هم اینکه ۲۷ سالمه. با همسرم (که اینجا به اسم صفا صداش می‌کنم) تو تهران زندگی می‌کنم. هر دو مون اصالتاً شهرستانی هستیم (دو جای مختلف با ۲۴ ساعت فاصله!!)، هر دو فوق لیسانس فنی (دو رشته مختلف، دو دانشگاه از دو شهر مختلف!) داریم و در دو جای مختلف کار می‌کنیم.

خوب من خیلی تازه واردم و الفبای وبلاگ نویسی رو بلد نیستم. برا همین هم از راهنمایی‌ها و نظرات شما استقبال می‌کنم.

به امید اینکه اینجا بتونم حرف‌های دلم رو بهتر بشنوم! به امید بهتر شدن .... به امید اینکه ثبت‌هایی که اینجا می‌شه باعث عمل‌های بیشتری بشه در من ...

و با توکل به حضرت دوستنوشته شده توسط سما در ساعت 04:12 ق.ظ | نظرات : | لینك مطلب

مطالب گذشته ...

صفحات ...


منوی اصلی ...

صفحه اول وبلاگ       تماس با من       کوتاه درباره من


موضوعات ...


لینکستان...
لوگوی منجستجو ...

از خودم بپرس یا برام پیغام بگذار:


آمار وبلاگ ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

نظرسنجی ...


eXTReMe Tracker $2.95 a month web hosting