تبلیغات
مرا عهدیست با جانان ... - معصومیت بچگی

معصومیت بچگی [عمومی , ]     جمعه 25 آذر 1384

من از چهارشنبه رفتم مسافرت و الان هم اینجا نیستم! فقط برای اینکه خواننده‌های بیشمار و پروپاقرص!! خودم رو منتظر نگذارم این متن رو چهارشنبه ارسال کردم که برای شنبه ارسال بشه. به این میگن شدت تعهد به عهد نبسته!

 

یه پسر دایی 7 ساله دارم که خیلی ماهه. برای من و صفا شده مظهر صدق و معصومیت. تو وجودش هیچ اثری از دورغ و رقابت و تلاش برای جلب توجه بیشتر نیست. چند وقت پیش تو ماشین با مامان و باباش بودیم. من و صفا و سینا عقب نشسته بودیم. مامان سینا داشت از یکی از بچه‌های کلاسشون که خیلی شرّ بوده و همه از دستش عاصی شدن و اصلاً سر درسش هم تمرکز نداره و یاد نمی‌گیره می‌گفت. همین جور داشت بد می‌گفت که همه رو حتی سینا رو هم اذیت می‌کنه. سینا گفت: "مامان! قاطی می‌کنه دیگه! خوب من یه بدی دارم، اونم یه بدی داره!". مامان و باباش خیلی حرفش رو جدی نگرفتن و ادامه دادن، ولی من و صفا اینقدر لذت بردیم از عظمت این حرف که بچه‌ای به این کوچیکی که خودش هم دل خوشی از دست هم‌کلاسش نداشت و مهم‌تر از همه این که عیب خودش رو مثال می‌زد. واقعاً که خیلی وقت‌ها اندازه نصف این سیناهم شعور نداریم!

 

راستی یک جمله جالب و عجیب از کتاب امامت و نبوت خوندم. اگه کسی هست که مطالعه تاریخی دین داره و می‌تونه مدرک و مستندی حتماً به من بگه اون مطلب اینه:

حضرات انبیاءی که هم صاحب مقام نبوت بودند و هم مقام امامت، پس از هر یک از آنها 12 نفر جانشین بوده که دوازدهمین آن‌ها به امر خدا غیبت اختیار نموده است. همچنین گاهی بعضی ار سایر ائمه سلف و حضرات انبیاء نیز غیبت اختیار کرده‌اند ... صفحه 163.نوشته شده توسط سما در ساعت 02:12 ق.ظ | نظرات : | لینك مطلب


مطالب گذشته ...

صفحات ...


منوی اصلی ...

صفحه اول وبلاگ       تماس با من       کوتاه درباره من


موضوعات ...


لینکستان...
لوگوی منجستجو ...

از خودم بپرس یا برام پیغام بگذار:


آمار وبلاگ ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

نظرسنجی ...


eXTReMe Tracker $2.95 a month web hosting