تبلیغات
مرا عهدیست با جانان ... - بازگشت

بازگشت [عمومی , ]     شنبه 15 بهمن 1384

دوباره سلام

از همه اونهایی که توی این مدت اومدن و به من سر زدن ممنونم. ببخشید که این همه طولانی شد. راستش بعد از همون ۱۰ روز برگشتم ولی هنوز در شک بودم و نمی دونستم که بازهم خواهم نوشت یا نه. تا اینکه خدا خواست که فعلا بنا بر ماندن باشه. فقط شاید کمی نوشته ها تغییر کنه. به هر حال سعی می کنم که مطالب بی فایده ننویسم. چه برای خودم چه دیگران.

راستش به این نتیجه رسیده بودم که نوشتن در یک فضای عمومی که هر کسی با هر پیشینه ای اون مطالب رو بخونه مسئولیت زیادی داره. خطرات زیادی داره. نگران شدم که شاید مزایاش از مضراتش کمتر باشه. اینکه آدم کاملاَ به تمام جنبه های چیزی که میگه مطمئن باشه. اینکه حقیقت با کلمات درست و حق بیان بشه. حتی اگه حرف هم درست باشه برداشت ها ممکنه غلط باشه. ممکنه یه حرف حق برای کسی دافعه ایجاد کنه. برای کسی مثل سم باشه و .... خلاصه دیدم برای همه اینها در معرض خطرم و آسیب پذیر. با انسان بزرگ و آگاهی مشورت کردم و توی این مدت منتظر جواب ایشون بودم. که ایشون با شرایطی این کار رو تایید کردن و من برگشتم. به امید اینکه از خطرات این راه به دور باشیم.

راستی پدر و مادرامون هم به سلامتی برگشتن. جای همه خالی. امروز هم با دوتا ساک پر از سوغاتی برگشتم. طفلکی ها خیلی به زحمت اوفتاده بودن.نوشته شده توسط سما در ساعت 11:02 ق.ظ | نظرات : | لینك مطلب

مطالب گذشته ...

صفحات ...


منوی اصلی ...

صفحه اول وبلاگ       تماس با من       کوتاه درباره من


موضوعات ...


لینکستان...
لوگوی منجستجو ...

از خودم بپرس یا برام پیغام بگذار:


آمار وبلاگ ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

نظرسنجی ...


eXTReMe Tracker $2.95 a month web hosting