تبلیغات
مرا عهدیست با جانان ... - آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ...

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست ... [گزیده از کتاب , ]     شنبه 19 فروردین 1385

[...] این مردان الهی که در انتظار حکومت درخشان آن حضرت هستند، اگر به خواست الهی از دنیا رفتند، در آن هنگام مخیرند که رجعت نمایند و آن حکومت درخشان خدایی را مشاهده کنند، همان حکومت دادپروری که خود آن بزرگوار ]حضرت ولی عصر (ص)[ در وصفش می‌فرماید: «من در میان بندگان حجت خدایم و مظهر تام صفات حقم. منم که پر می‌کنم روی زمین را از قسط و عدل، که پر شود از جور و ستم.»

درود بر شما ای رهروان طریق حق! من خورشید اقلیم بشریت هستم، اما نه برای وجود محسوس او که بیش از جسم محدود چیزی نیست، بلکه خورشیدی برای روح ایشانم.

آگاه باشید که منطقه منجمده دور از نور است و به علت دوری از نور، همیشه منجمد و مرده و غم‌انگیز است. بیدار باشید که دل شما بی‌وجود من از عالم ملکوتی بیگانه می‌ماند.

من مصحف جمال خدایم، مشهد ملکوت اعلایم، میزان دقیقم، بی‌وجود من نفوس شما گرفتار دغدغه می‌شود. در فعل و انفعال، نظام افت و خیز بی‌وجود من در هم شده ملغا می‌گردد.

من قلوب رهروان طریق حق را برای خود مشکات قرار داده خودنمایی می‌کنم. من در هر مشکاتی نوری ببینم دوستش دارم، زیرا جلوه نور در مشکات اگرچه جزئی باشد، از نور کلی حکایت می‌کند و قلم افتاده آن است.

امامت و نبوت–امامت حضرت ولی عصر (ص)نوشته شده توسط سما در ساعت 11:04 ق.ظ | نظرات : | لینك مطلب


مطالب گذشته ...

صفحات ...


منوی اصلی ...

صفحه اول وبلاگ       تماس با من       کوتاه درباره من


موضوعات ...


لینکستان...
لوگوی منجستجو ...

از خودم بپرس یا برام پیغام بگذار:


آمار وبلاگ ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

نظرسنجی ...


eXTReMe Tracker $2.95 a month web hosting