تبلیغات
مرا عهدیست با جانان ... - آدم و نوح و خلیل و موسی و عیسی آمده مجموع در ضلال محمد

آدم و نوح و خلیل و موسی و عیسی آمده مجموع در ضلال محمد [گزیده از کتاب , ]     دوشنبه 28 فروردین 1385

ای نوح! اگرچه تو شیخ الانبیائی و در معهد نبوت، مجاب الدعائی، لكن با محمد (ص) صحبت چون توانی كه تو سراسیمه این زخمی  «فَلا تَسئَلْنِ ما لَیس لَك بِهِ عِلْم» و او دست آموز این لطف «و لَسوف یُعطیكَ رَبُّكَ فَتَرْضی» است.

 

ای خلیل! گرچه تو پیشوای ملتی و طراز حله خلّتی، لكن با محمد (ص) برابری نتوانی كه تو در تواری این تهمتی«بلْ فَعلَه كَبیرُه لهم» و او در زمره این عصمت است «لِیظْهِرَه علَی الدینِ كُلِّهِ».

 

ای موسی! اگرچه تو همراز رحمانی، لكن با محمد (ص) برابری نتوانی كه تو مهجور این ضربتی «لَنْ تَرانی» و او مخمور این شراب است «اَلَم تَر اِلی ربك».

 

ای محمد (ص)، ای در یتیم، ما ترا از قعر بحر قدرت در آوردیم و به جهانیان عرضه كردیم تا همه جهانیان از جمال تو رنگ دیگر گیرند. هنوز آدم میان نواخت و سیاست بود كه ما رقم لطف بر دل تو كشیدیم، حجاب میان تو و خود از میان برداشتیم و خود را به جان تو نمودیم.

 

یا محمد (ص) در شب مقدس قدر قرآن را بر لوح دل تو نازل كردیم. ای حبیب ما آن تخصیص و تنصیص كه با تو رفته با هیچ پیامبری نرفته است. شرافت شب قدر ای حبیب ما به سبب شرافت توست.

 

ای محمد (ص) این زمین و آسمان را خلق نكردیم مگر به خاطر تو. یا محمد سینه‌ای كه در او سوز عشق ما بوَد، دلی كه در حریق مهر و محبت ما باشد، جانی كه غریق لطف قدم ما باشد، از كجا به بیگانگان می‌پردازد؟

 

ای حبیب خدا این زمین و آسمان را كه آراستند به حرمت و عصمت تو آراستند، علوم اولین و آخرین را بر تو آموختند، خطبه سلطنت كونین به نام تو خواندند ...

امامت و نبوتنوشته شده توسط سما در ساعت 10:04 ق.ظ | نظرات : | لینك مطلب

مطالب گذشته ...

صفحات ...


منوی اصلی ...

صفحه اول وبلاگ       تماس با من       کوتاه درباره من


موضوعات ...


لینکستان...
لوگوی منجستجو ...

از خودم بپرس یا برام پیغام بگذار:


آمار وبلاگ ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

نظرسنجی ...


eXTReMe Tracker $2.95 a month web hosting